Posprzątajmy Lublin na wiosnę - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie

Tag img 09.05.2024, 08:13

Posprzątajmy Lublin na wiosnę

W dniu 23 kwietnia 2024r. nasza szkoła wzięła aktywny udział w akcji „Posprzątajmy Lublin na wiosnę” z okazji obchodzonego 22 kwietnia Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Uczniowie naszej szkoły, wyposażeni w rękawiczki i worki, zgromadzili się wokół terenu szkoły, gotowi do działania. Atmosfera była pełna entuzjazmu i zaangażowania. Pogoda tego dnia sprzyjała naszym wysiłkom - słoneczne niebo dodatkowo zachęcało nas do pracy. Akcja była nie tylko okazją do uporządkowania naszego otoczenia, ale także doskonałą lekcją odpowiedzialności za planetę. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, dlaczego segregacja odpadów jest tak istotna dla naszej planety i jakie korzyści przynosi dla środowiska naturalnego.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w akcji i przyczynić się do poprawy stanu naszego lokalnego środowiska. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz innym osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że nasza praca przyczyni się do większej świadomości ekologicznej w społeczności lokalnej i zachęci innych do podobnych inicjatyw.

Koordynatorzy wydarzenia: Elżbieta Chmiel oraz Bożena Derza-Muciek