Wielki sukces uczennic naszej szkoły! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie

Tag img 20.02.2024, 09:24

Wielki sukces uczennic naszej szkoły!

Najlepszy Klub Piłkarski woj. lubelskiego - Kobiecy Klub Piłkarski Unia Lublin
Z wielką radością informujemy, że zawodniczki Kobiecego Klubu Piłkarskiego Unia Lublin, uczennice Naszej szkoły Jagoda Brzozowska i Zuzanna Sadurska, miały znaczący wkład w bardzo dobrym sezonie 2023/2024 klubu, który został najlepszą drużyną województwa Lubelskiego i awansował z pierwszego miejsca do klubowych mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej U13. To wspaniałe osiągnięcie miało także wpływ w nasze ostatnie zwycięstwo w plebiscycie Sportowym Kuriera Lubelskiego.
Ich zaangażowanie, umiejętności i postawa na boisku są dla nas źródłem dumy i inspiracji. Sukces ten jest nie tylko naszym wspólnym osiągnięciem, ale także dowodem na to, jak sport może pozytywnie wpływać na rozwój młodych ludzi.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją:

Zdjęcia pochodzą ze strony Kurierlubelski.pl.