SPORTOWY SUKCES  PIŁKAREK NOŻNYCH - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie

Tag img 08.05.2024, 08:30

SPORTOWY SUKCES  PIŁKAREK NOŻNYCH

Sukces piłkarek nożnych

Uczennice z klas V i VI wzięły udział w Igrzyskach Dzieci miasta Lublin w piłce nożnej dziewcząt.

Zawodniczki rywalizowały najpierw w eliminacjach grupowych a po bardzo dobrych występach, awansowały do półfinału a następnie do finału rozgrywek.

Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce, zdobywając tytuł wice mistrza miasta Lublin.

Srebrne medale zdobyły:

Brzozowska Jagoda, Jastrzębska Anna, Kowalczyk Maja, Kulnianin Julia, Małocha Alicja, Michalak Aleksandra, Nowak Lena, Sadurska Zuzanna, Wolińska Kinga.

Również inni uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zmaganiach piłkarskich.

W Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o "Puchar Tymbarku", wzięli udział zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Niestety nie udało się powtórzyć sukcesu dziewcząt (starszych i młodszych) z ubiegłego roku, gdzie awansowaliśmy do turnieju wojewódzkiego, reprezentując w zawodach nasze miasto.

Chłopcy z klas V-VI oraz VII-VIII rywalizowali odpowiednio w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej miast Lublin. Nasze występy zostały zakończone na etapie eliminacji grupowych.

Wszystkim uczestnikom/uczestniczkom zawodów gratulujemy postawy fair play i osiągniętych wyników sportowych.

Nauczyciele wychowania fizycznego.