WAŻNE

Od 6 października 2023 r. (piątek ) rozpoczynamy przekazywanie laptopów w ramach projektu „Laptop dla ucznia”.

Wzory dokumentów niezbędnych do przekazania urządzenia będą w siedzibie szkoły, proszę aby osoby podpisujące umowy posiadały dowody osobiste. Do odbioru sprzętu konieczny jest podpis obojga rodziców/opiekunów prawnych.

Dokumenty związane z wydaniem urządzenia przygotowuje szkoła, laptopy będą przekazywane w siedzibie szkoły przy ul. Kresowej 7. (hol przed sekretariatem)

zapraszam zgodnie z harmonogramem .

Harmonogram:

6 października 2023 r. (piątek) w godz. 9:00 – 13:00

9  października 2023 r. ( poniedziałek) w godz. 9:00 13:00

10 października 2023 r. ( wtorek ) w godz. 12:00 – 17:00

11 października 2023 r. (środa ) w godzin. 9:00- 13:00

Zaproszenie na IV WYŚCIG KACZEK w Lublinie

Po raz kolejny Stowarzyszenie AGAPE zaprasza na Wyścig Kaczek, który odbędzie się w Lublinie 21 maja 2017 roku na terenie Parku Ludowego. Jest to akcja charytatywna, która z jednej strony daje możliwość wspaniałej zabawy i wygrania ciekawych nagród, a z drugiej pomóc dzieciom wyjechać na wymarzone wakacje, dofinansować edukację i rozwój zainteresowań, wesprzeć dożywianie.

Sama akcja to jednocześnie wspólny czas dla rodziny i przyjaciół, czas który możemy spędzić w przyjemnej i pełnej radości zabawie podczas festynu, jaki zostanie zorganizowany podczas Wyścigu.  Jego centralnym wydarzeniem będzie wyścig gumowych kaczek, które popłyną po Bystrzycy w ramach loterii fantowej, w której będą mogły zdobyć nagrody dla swoich właścicieli. Nagrody, które planowane są w tym roku, możemy znaleźć tutaj

Podczas Festynu zaplanowane są atrakcje dla osób w różnym wieku: konkursy, dmuchańce, gra terenowa, Strefa Wysokich Lotów, planszowe gry plenerowe, stoiska z rękodziełem. Ambasadorem medialnym tegorocznej edycji są Bracia Cugowscy.
Więcej informacji:
www.wyscigkaczek.pl
www.facebook.com/wyscigkaczek
WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁAMI

W tym roku chcieliśmy zaproponować dla szkół specjalną ofertę i zaprosić uczniów, nauczycieli oraz rodziców do współpracy na rzecz pomocy innym. Razem możemy więcej! Chcemy pokazać, że warto dzielić się z innymi, jednocześnie dobrze się bawić i ciekawie spędzać czas!
Państwa Szkoła zdecydowała się na współpracę w ramach Wyścigu Kaczek dla klas, które zdecydują się prowadzić zapisy. Klasa pod opieką rodzica/nauczyciela/wychowawcy może zgłosić swój udział na adres email: anna.los@agape.lublin.pl. Każda kaczka poza pomocą w ramach akcji, pomaga klasie w zdobyciu nagrody! Co w ramach wyróżnienia za zaangażowanie i wyniki klasy mogą otrzymać? Dla najlepszej klasy – dzień spędzony na zabawach, atrakcjach, konkursach, ognisku i animacjach w Dolinie Bystrzycy! Każdy może wesprzeć klasę zapisując swoją kaczkę. Dodatkowo można zapisać swoją kaczę ze wskazaniem klasy i szkoły (dopisek w uwagach) na stronie: http://wyscigkaczek.pl/wybierz-swoja-kaczke/
Dziękujemy za współpracę! Mamy nadzieję, że widzimy się podczas Wyścigu i Festynu!
Ewentualne pytania, wskazówki, czy wątpliwości prosimy kierować tutaj: tel. 695 142 583, email: anna.los@agape.lublin.pl
Z wyrazami szacunku, Anna Łoś    Stowarzyszenie „AGAPE”

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme