WAŻNE

Opłata za obiady za miesiąc październik wynosi 22 x 4,50 zł = 99,00 zł
Prosimy o pilne uregulowanie zaległości za miesiąc wrzesień 2023 r.

Zapisy do szkoły

Szanowni Państwo,
W terminie od 1.03.2021 r. do 12.03.2021 r. będzie się odbywać rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz zapisy i rekrutacja do klas I szkół podstawowych.

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych: tutaj

Terminy zapisów do klas pierwszych szkół podstawowych: tutaj

Uchwała nr 826/XXV/2021 Rady Miasta Lublin z dnia 28 stycznia 2021 r. w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Lublin oraz określenia granic ich obwodów: tutaj

Szanowni Rodzice, Drodzy Kandydaci
Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie.
Szkoły, która tak bardzo różni się od szkół współczesnych. Prowadzona według pedagogiki Marii Montessori stawia na wszechstronny rozwój osobowości. Szkoły, która zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, rozwój i edukację na bardzo wysokim poziomie, ale szkoły, która nauczy samodzielności i gotowości do podejmowania inicjatyw, a przede wszystkim da radość z uczenia się!

Dlaczego my?

 •  dlatego, że jesteśmy jedyną publiczną lubelską szkołą kształcącą wg metody Marii Montessori,
 •  dlatego, że wciąż podnosimy nasze kwalifikacje. Współpracujemy z Lubelskim Stowarzyszeniem Montessori, z Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz z nauczycielami z Holandii.
 • Jesteśmy placówką ćwiczeniową dla studentów i nauczycieli z Polski i zza granicy
 • dlatego, że stawiamy na indywidualizację i wszechstronny rozwój ucznia,
 • dlatego, że uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania uczestnicząc w licznych, bezpłatnych kołach zainteresowań, np. teatralnym, recytatorskim, historycznym, matematycznym, informatycznym, plastycznym, wokalnym czy sportowym,
 • dlatego, że w szkole są biblioteki, pracownie komputerowe, świetlice, stołówka, sala gimnastyczna, boisko sportowe oraz plac zabaw,
 • dlatego, że realizujemy projekty unijne,
 • dlatego, że obowiązkowe zajęcia rozpoczynają się o 800 a kończą się o godz.1510,
 • dlatego, że nauka odbywa się w dwóch budynkach ( uczniowie klas 1-3 i uczniowie prowadzeni metodą M. Montessori uczą się w jednym budynku, w którym nie obowiązują dzwonki, a uczniowie klas 4- 8 prowadzeni według tradycyjnego systemu edukacji uczą się w drugim budynku)
  To od Was Szanowni Rodzice zależy, który system kształcenia wybierzecie dla swoich dzieci.
  Dokumenty i terminy:
  Zgłoszenia do szkół podstawowych z określonym obwodem rozpoczną się 1 marca 2021 o godz. 800 i zakończą się 12 marca 2021 o godz. 1500.
  Rekrutacja dla kandydatów spoza obwodu do szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 22 marca 2021 r. o godz. 800 i zakończy się 29 marca o godz. 1400.
   Dodatkowe informacje:
  W razie pytań zapraszamy na stronę internetową szkoły : https://www.sp27.lublin.eu/ lub prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy:Tel.: 81 – 746-19-77 81 – 466-46-55 fax. 81-746-24-68,
  e-mail: poczta@sp27.lublin.eu
  Maria Montessori powiedziała, że:

  każdy człowiek posiada wewnętrzną siłę popychającą go do rozwoju. Siły tej nie można powstrzymać, ale dziecko, by ją zużytkować potrzebuje pomocy dorosłych.
  Szanowni Rodzice! Drodzy Kandydaci – Jesteśmy gotowi do niesienia tej pomocy.
  Zapraszamy, przyłączcie się do nas, a wspólnie dokonamy wielkich rzeczy!
  Społeczność Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme