WAŻNE

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 2022/2023

Serdecznie zapraszam w imieniu Przewodniczącej Rady Rodziców na zebranie Trójek Klasowych w dniu 28.09.2022 r. o godzinie 18:00 w holu głównym szkoły przy ul. Kresowej 7.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

HARMONOGRAM SPORTOWYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH 2022/2023

 

ZAJĘCIA MIEJSCE TERMIN PROWADZĄCY ZAJĘCIA
 Siatkówka chłopców klas VI – TPS ul. Maszynowa 2 Poniedziałek

15.10 – 16.40

Marek Rędzia
Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla  klas IV – VI ul. Maszynowa 2 Poniedziałek

14.20 – 15.20

Urszula Borowiec
Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla klas I – III ul. Kresowa 7 Wtorek

8.30 – 9.30

Małgorzata Kulpińska
Piłka nożna dziewcząt i chłopców klas V –  VI – LZS ul. Maszynowa 2 Wtorek

13.20 – 14.20

Cezary Guściora
Koszykówka klas VII –  VIII – LZS ul. Kresowa 7 Wtorek

15.10 – 16.10

Małgorzata Kulpińska
Siatkówka dziewcząt i chłopców klas VII – VIII ul. Kresowa 7 Wtorek

15.10 – 16.40

Przemysław Makowski
Koszykówka dziewcząt i chłopców klas VII – VIII ul. Maszynowa 2 Wtorek

15.10 – 16.40

Urszula Borowiec
Tenis stołowy dziewcząt i chłopców klas VIII ul. Maszynowa 2 Wtorek

15.10 – 16.40

Marek Rędzia
Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla  klas IV – VI ul. Kresowa 7 Środa

14.20 – 15.20

Urszula Borowiec
Siatkówka dziewcząt i chłopców klas V – VI – LZS ul. Maszynowa 2 Środa

15.10 – 16.10

Anna Lewandowska
Siatkówka chłopców klas VI – TPS ul. Kresowa 7 Czwartek

14.20 – 15.50

Marek Rędzia
Siatkówka dziewcząt i chłopców klas V – VI – LZS ul. Maszynowa 2 Czwartek

14.20 – 15.20

Anna Lewandowska
Piłka nożna dziewcząt i chłopców klas  V – VI – LZS ul. Maszynowa 2 Czwartek

15.10 – 16.10

Cezary Guściora
Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla klas I – III ul. Kresowa 7 Piątek

8.30 – 9.30

Małgorzata Kulpińska
Koszykówka klas VII – VIII – LZS  ul. Kresowa 7 Piątek

15.10 – 16.10

Małgorzata Kulpińska

 

 

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2022/2023

Lp Klasa Zajęcia pozalekcyjne Odpowiedzialny Termin
1. 2 A Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze I. Kochalska 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

2. 2 B Zajęcia wyrównawcze J. Wójtowicz 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

3. M4 Zajęcia wyrównawcze A. Czornak 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

4. M5 Koło matematyczne dla 8 latków M. Augustowska 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

5. M6 Koło matematyczne dla 8 latków M. Butrymowicz 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

6. M7 Zajęcia wspierające M. Kocowska Cały rok szkolny 2022/2023
7. M9 Zajęcia wspierające B. Zając 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

8. M11 Koło ortograficzne dla 8 latków K. Gaworska 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

9. M3 Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze B. Kwaśniewska 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

10. M10 Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze B. Ligenza 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

11. M12 Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze A. Trojniak 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

12.   Koło informatyczno D. Cieśla Cały rok szkolny 2022/2023
13.   Koło matematyczne A. Sidor 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

14.   Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze języka angielskiego K. Sikorska 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

15.   Koło języka angielskiego A. Janota 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

16.   Koło/ ZDW język angielski E. Kwiatkowska 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

17.   Zjęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka niemieckiego K. Łopało 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

18.   Zajęcia plastyczne A. Biay Cały rok szkolny 2022/2023
19.   Koło biologiczno – przyrodnicze B. Derza-Muciek 1h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

20.   Koło teatralne – III poziom Montessori Marta Makarewicz Cały rok szkolny 2022/2023
21.   SKS Piłka nożna C. Guściora 2h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

22.   SKS siatkówka A. Lewandowska 2h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

23.   SKS koszykówka M. Kulpińska 2h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

24.   SKS  koszykówka U. Borowiec 2h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

25.   Gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna M. Kulpińska 2h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

26.   Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne U. Borowiec 3h/tydz

Cały rok szkolny 2022/2023

27.   SKS piłka siatkowa chłopcy P. Makowski Do ustalenia
Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme