WAŻNE

Od 6 października 2023 r. (piątek ) rozpoczynamy przekazywanie laptopów w ramach projektu „Laptop dla ucznia”.

Wzory dokumentów niezbędnych do przekazania urządzenia będą w siedzibie szkoły, proszę aby osoby podpisujące umowy posiadały dowody osobiste. Do odbioru sprzętu konieczny jest podpis obojga rodziców/opiekunów prawnych.

Dokumenty związane z wydaniem urządzenia przygotowuje szkoła, laptopy będą przekazywane w siedzibie szkoły przy ul. Kresowej 7. (hol przed sekretariatem)

zapraszam zgodnie z harmonogramem .

Harmonogram:

6 października 2023 r. (piątek) w godz. 9:00 – 13:00

9  października 2023 r. ( poniedziałek) w godz. 9:00 13:00

10 października 2023 r. ( wtorek ) w godz. 12:00 – 17:00

11 października 2023 r. (środa ) w godzin. 9:00- 13:00

Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – Finał Wojewódzki

 

W minionym tygodniu reprezentantki naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt w kategorii U10 (klasy III) oraz U12 (klasy IV-V), wzięły udział w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Dziewczęta prowadzone przez Przemysława Makowskiego oraz Cezarego Guściorę rywalizowały z rówieśniczkami o miano najlepszej drużyny w naszym województwie. Zwycięzca zawodów miał zagwarantowany udział w ogólnopolskim finałowym turnieju oraz możliwość gry w wielkim finale na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Niestety w tym roku marzenia naszych zawodniczek nie spełnią się, jednak wszystkie uczestniczki zawodów mogą być dumne z reprezentowania naszej szkoły na tym etapie rozgrywek.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za sportową rywalizację, natomiast Radzie Rodziców oraz Fundacji Rozwoju Sportu dziękujemy za pomoc przy organizacji wyjazdu na turniej do Międzyrzeca Podlaskiego.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ VIDEO

 

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme