REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Wycieczki klasy 3c

8 czerwca uczniowie klasy 3 c wybrali się na wycieczkę do Bałtowa. Ścieżka przyrodnicza Juran Park, Oceanarium, Zwierzyniec, czy Sabatówka to tylko nieliczne z wielu miejsc i atrakcji, jakie udało nam się zobaczyć. Niezapomniane wrażenia z wycieczki będą nam towarzyszyły na pewno przez długi czas.

W pewien upalny poniedziałek w klasie 3 c odbyła sie lekcja przyrody w plenerze. Wybraliśmy się do Ogrodu Botanicznego, by poznać wszystkimi zmysłami rośliny z całego globu. Humory dopisywały, a nawet świecące mocno Słońce, nie przeszkadzało nam w zdobywaniu nowej wiedzy.
Teksty i zdjęcia Monika Piasecka