Opłata za obiady za miesiąc październik wynosi 22 x 4,50 zł = 99,00 zł
Prosimy o pilne uregulowanie zaległości za miesiąc wrzesień 2023 r.

Wycieczka do Warszawy

24. września uczniowie klas VII eM i fM wraz z wychowawcami wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Ach! Cóż to była za wycieczka…Wystarczy wspomnieć o czekających tam atrakcjach- Centrum Nauki Kopernik zagwarantowało piękne i skuteczne połączenie nauki i zabawy, sentymentalny spacer po Warszawskich Łazienkach przeniósł nas w muzyczne klimaty, a wędrówka przez Warszawską Starówkę przypomniała o tragicznej historii stolicy. Szkoda tylko, że czas tak szybko płynie i po całodziennej przygodzie pora było wracać do domu. Chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj! Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do Lublina z jednoznaczną deklaracją, że taki wyjazd trzeba powtórzyć!
Natalia Kraszkiewicz, Mikołaj Augustynowicz

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme