WAŻNE

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się w czwartek, 21.09.2023 r. o godzinie 16:00 w holu głównym w budynku przy ul. Kresowej 7.

Pedagog szkolny poleca

Webinaria w ramach programu „JEDZ Z GŁOWĄ”
Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci klas I-III szkół podstawowych oraz dzieci do udziału w bezpłatnych webinariach w ramach programu Jedz z Głową finansowanego ze środków budżetu Miasta Lublin. W związku z rozpoczęciem sezonu grillowego w maju polecamy webinar: Tajemnice zdrowego grillowania, który podpowie co i jak grillować aby było smacznie i zdrowo. Proponujemy pomysły na zdrowe i szybkie posiłki dla całej rodziny, które będzie można poznać podczas webinaru:  Jak skomponować smaczny i zdrowy posiłek? Zostanie wyjaśniony wpływ otyłości na gospodarkę hormonalną i jaki wpływ mają hormony na otyłość dzieci. Zapraszamy dzieci do wspólnych ćwiczeń razem z  naszą trenerką, która przygotowała cztery różne zestawy prostych ćwiczeń, które można wykorzystać również podczas lekcji.
Zapraszamy do rejestracji na wydarzenia:tutaj
Z
apraszamy do ćwiczeń:
https://youtu.be/TsJVZpk7o3Y
https://youtu.be/p6EQc_N8S3w
https://youtu.be/vKwfO27eoPs
https://youtu.be/mL92dazLJ8Q
                                                                                        Koordynator Lokalny Projektów Fundacji Medicover

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie
Centrum Tutoringu EduSpace zajmujemy się pozaszkolnym wsparciem młodzieży w rozwoju edukacyjnym przez tutoring. Współpracuje z uczniami od 6 klasy szkoły podstawowej aż po studentów, wspierając ich na różnych etapach edukacji odpowiednimi narzędziami. W ostatnim czasie rozpoczęli cykl otwartych, bezpłatnych szkoleń
online skierowanych do uczniów, rodziców i pedagogów, poruszających bieżące tematy związane z edukacją i rozwojem. Kolejne spotkanie odbędzie się:
29.04.2021 r. o godz. 1900 EduSpace #3 Wykorzystaj stres na swoją korzyść! : rejestracja tutaj
Więcej informacji: tutaj

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme