Roztańczone świetliczaki

Nasza świetlicowa grupa taneczna wraz ze szkolnym zespołem Bollywood Girls gościły w Przedszkolu nr 34. Uczniowie zaprezentowali układy taneczne do utworów muzyki współczesnej. Tancerze zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodką niespodzianką. Dzieci przygotowała na całorocznych bezpłatnych zajęciach RTM (Ruch, Taniec, Muzyka) Pani Sylwia Laskowska-Rola. Pomoc przy zorganizowaniu wyjścia i opieki pełniła Pani Agnieszka Wojtysiak.
Tekst i zdjęcia: Sylwia Laskowska-Rola