WAŻNE

Od 6 października 2023 r. (piątek ) rozpoczynamy przekazywanie laptopów w ramach projektu „Laptop dla ucznia”.

Wzory dokumentów niezbędnych do przekazania urządzenia będą w siedzibie szkoły, proszę aby osoby podpisujące umowy posiadały dowody osobiste. Do odbioru sprzętu konieczny jest podpis obojga rodziców/opiekunów prawnych.

Dokumenty związane z wydaniem urządzenia przygotowuje szkoła, laptopy będą przekazywane w siedzibie szkoły przy ul. Kresowej 7. (hol przed sekretariatem)

zapraszam zgodnie z harmonogramem .

Harmonogram:

6 października 2023 r. (piątek) w godz. 9:00 – 13:00

9  października 2023 r. ( poniedziałek) w godz. 9:00 13:00

10 października 2023 r. ( wtorek ) w godz. 12:00 – 17:00

11 października 2023 r. (środa ) w godzin. 9:00- 13:00

Październikowe wycieczki

Klasa III c wybrała się na bardzo słodką wycieczkę do firmy COLIAN. To tutaj odbywa się produkcja cukierków marki Solidarność czy uwielbianych przez dzieci mini Grześków. Mogliśmy zobaczyć jak powstają cukierki od A- czyli dodawania i mieszania składników do Z-pakowania słodkości. Dzieci także spróbowały swoich sił przy ręcznym zawianiu cukierków w papierki. Ogromne wrażenie zrobiło na nas to, ilu ludzi jest zaangażowanych w produkcję i jak wiele przeróżnych maszyn i robotów tam pracuje. Najprzyjemniejsza była jednak degustacja: Krówki, Grześki, Śliwki Nałęczowskie czy mleczne draże mogliśmy jeść do woli, a każdy uczestnik dostał także torebkę łakoci na wynos. Pracownikom firmy COLIAN bardzo dziękujemy za tak ciekawą i słodką lekcję.
A ponieważ wiemy, że co za dużo, to niezdrowo, to następnego dnia spędziliśmy czas bardziej aktywnie i zdrowo. Podczas wizyty na ściance wspinaczkowej SKYPARK uczniowie mogli nie tylko rozwijać aktywność fizyczną, poznać sport ekstremalny, jakim jest wspinaczka górska, ale także pokonać swoje słabości i zmierzyć się ze swoimi lękami. To były bardzo udane, pełne emocji chwile.
Tekst i zdjęcia Monika Piasecka

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme