Od 6 października 2023 r. (piątek ) rozpoczynamy przekazywanie laptopów w ramach projektu „Laptop dla ucznia”.

Wzory dokumentów niezbędnych do przekazania urządzenia będą w siedzibie szkoły, proszę aby osoby podpisujące umowy posiadały dowody osobiste. Do odbioru sprzętu konieczny jest podpis obojga rodziców/opiekunów prawnych.

Dokumenty związane z wydaniem urządzenia przygotowuje szkoła, laptopy będą przekazywane w siedzibie szkoły przy ul. Kresowej 7. (hol przed sekretariatem)

zapraszam zgodnie z harmonogramem .

Harmonogram:

6 października 2023 r. (piątek) w godz. 9:00 – 13:00

9  października 2023 r. ( poniedziałek) w godz. 9:00 13:00

10 października 2023 r. ( wtorek ) w godz. 12:00 – 17:00

11 października 2023 r. (środa ) w godzin. 9:00- 13:00

Międzynarodowy Dzień Poezji

Międzynarodowy Dzień Poezji w Roku Wisławy Szymborskiej

Każdy dzień jest dobry, aby poczytać lub posłuchać poezji. W roku 2023 szczególną uwagę kierujemy na wiersze Wisławy Szymborskiej, bowiem w tym roku wypada 100. rocznica urodzin Noblistki. Dlatego w szkole 21 marca –w Dniu Poezji-  zorganizowano konkurs recytatorski, w którym można było usłyszeć wiersze m.in. W. Szymborskiej. Ale była to także okazja, aby uczniowie z Ukrainy, uczący się w naszej szkole zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie w wybranych przez siebie utworach. Były piosenki, wiersze patriotyczne, a nawet opis gry Wojskiego na rogu w języku ukraińskim. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych aktywnościach.

Natalia Kraszkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme