Jak nie czytam, jak czytam

Nasi uczniowie uczestniczyli w ustanowieniu ogólnopolskiego rekordu czytania w jednym momencie. Akcję organizowała redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole przy współpracy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich. 10 czerwca o godzinie 1000 nauczyciele zakończyli swoje zajęcia i uczniowie rozpoczęli czytanie własnych książek oraz wypożyczonych z biblioteki. Wspólne czytanie odbywało się w sali lekcyjnej, w szkolnym patio, na głównym holu, na boisku szkolnym i placu zabaw.