WAŻNE

Od 6 października 2023 r. (piątek ) rozpoczynamy przekazywanie laptopów w ramach projektu „Laptop dla ucznia”.

Wzory dokumentów niezbędnych do przekazania urządzenia będą w siedzibie szkoły, proszę aby osoby podpisujące umowy posiadały dowody osobiste. Do odbioru sprzętu konieczny jest podpis obojga rodziców/opiekunów prawnych.

Dokumenty związane z wydaniem urządzenia przygotowuje szkoła, laptopy będą przekazywane w siedzibie szkoły przy ul. Kresowej 7. (hol przed sekretariatem)

zapraszam zgodnie z harmonogramem .

Harmonogram:

6 października 2023 r. (piątek) w godz. 9:00 – 13:00

9  października 2023 r. ( poniedziałek) w godz. 9:00 13:00

10 października 2023 r. ( wtorek ) w godz. 12:00 – 17:00

11 października 2023 r. (środa ) w godzin. 9:00- 13:00

Dzień liczby Pi

14 marca to dzień, na który czekają wszyscy fani matematyki, a przede wszystkim wielbiciele liczby Pi! I w naszej szkole uczciliśmy ten dzień w wielkim stylu!

Uczniowie klas 6-8 brali udział w konkursie plastycznym „Moje Pi”, organizowanym przez Koło Dydaktyków MaFiI z UMCS. Efekty były niesamowite – uczniowie pokazali, że liczba Pi może inspirować nie tylko matematyków, ale też artystów!

Przeprowadziliśmy także konkurs drużynowy „Zainwestuj w Matematykę”, w którym uczniowie musieli pokazać swoją wiedzę i umiejętności. Pytania były naprawdę trudne, ale zwycięzcy z klasy 8eM, Adam Leonowicz i Wiktor Ławicki, pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Gratulujemy!

Poza konkursami plastycznymi i drużynowymi, przygotowaliśmy także okolicznościową gazetkę szkolną poświęconą liczbie Pi, która została zaprezentowana na korytarzu szkolnym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów za zaangażowanie i pozytywną energię! A na koniec życzymy wszystkim miłośnikom matematyki, aby liczba Pi zawsze była z nimi i inspirowała do odkrywania piękna matematyki!

Anna Sidor, Małgorzata Mergo

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme