WAŻNE

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się w czwartek, 21.09.2023 r. o godzinie 16:00 w holu głównym w budynku przy ul. Kresowej 7.

Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodzony jest Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji delegacja uczniów klas ósmych IV poziomu nauczania metodą Marii Montessori udała się z wizytą do montesoriańskiego przedszkola nr 34, aby poczytać przedszkolakom wybrane baśnie.
Przedszkolaki były bardzo ciekawe, ich pytania dotyczyły nie tylko bohaterów przeczytanych historii, ale także życia naszych uczniów. Wypytywali o szkołę i zainteresowania. Nasi uczniowie z dumą i sentymentem odnieśli się do tej wizyty, ponieważ jeszcze kilka lat temu sami byli w wieku tych, którym czytali dzisiaj książki. Cała akcja była pięknym połączeniem pokoleń, ale również podkreśleniem całej pedagogiki Marii Montessori, kiedy to uczniowie IV poziomu czytali uczniom poziomu I.
Po tak entuzjastycznym przyjęciu całego wydarzenia kolejne spotkania będą na pewno wyczekiwane z niecierpliwością zarówno przez uczniów, jak i przedszkolaków.
 
Natalia Kraszkiewicz
Mikołaj Augustynowicz
Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2023 Frontier Theme