Wielkanocne warsztaty w M12

6 kwietnia w grupa M12 uczestniczyła w ciekawych warsztatach wielkanocnych. Uczniowie z zapałem ugniatali gniazdka dla kurczaczków i jajeczek, wypełniali wiosennymi różnościami wnętrze przezroczystych jaj i dekorowali kolorowymi kokardkami. Później dzieci samodzielnie projektowały świąteczną kartę z życzeniami. Na wystawie prace przyciągały uwagę pomysłowymi dekoracjami, bogatymi w barwne ozdobniki. Na koniec piękne życzenia i kartki można wysłać najbliższym…Radosnych Świąt!
Tekst i zdjęcia Agnieszka Trojniak