Walka smoków – co ty wiesz o Chinach

Grupa M3 odwiedziła Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego przy ul. Narutowicza. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych na temat Walka smoków – co ty wiesz o Chinach. Obejrzeli prezentację multimedialną, przeczytali baśń chińską, uczyli się posługiwać pałeczkami, a w ramach zajęć plastycznych w kilkuosobowych zespołach wykonali papierowe smoki. Na zakończenie zajęć udali się na wystawę . Mogli tam podziwiać dzieła sztuki m.in. rzeźby, figurki z różnych okresów.
Tekst i zdjęcia Beata Kwaśniewska