Zaproszenie dla rodziców

Informujemy, że w naszej szkole dnia 12 października 2015 r. rozpoczynają się warsztaty dla rodziców. Ich celem jest kształcenie umiejętności wychowawczych w oparciu o program wg A. Faber i E. Mazlish Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. Realizatorkami programu są: psycholog – pani Ewa Misiuda i pedagog – pani Joanna Szuran, pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 5.

Zajęcia odbędą się w godz. 17.00 – 20.00 w sali 56.
Zapraszamy rodziców, którzy w wyznaczonym terminie złożyli pisemną deklarację uczestnictwa w warsztatach.

Psycholog szkolny – Alicja Nagrodzka
Pedagog szkolny – Regina Tatara