Zaproszenie

Szkoła przystąpiła do projektu V Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników edycja 2019/2020 przeznaczonego dla uczniów klas 1-8 szkół podstawowych.
Cele konkursu:

• kształtowanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży;
  • promocja czytelnictwa;
  • aktywizacja czytelników  poprzez możliwość wyboru tytułów książek konkursowych;
  • integracja międzypokoleniowa poprzez wspólne czytanie literatury budującej więzi rodzinne;
  • promocja nowości wydawniczych, krajowej literatury współczesnej oraz współpraca ze środowiskiem wydawców i pisarzy;
    Zainteresowanych konkursem zapraszamy do biblioteki szkolnej.
    Więcej informacji: tutaj