Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia sportowe pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

Nazwa zajęć
Miejsce
godziny
PONIEDZIAŁEK

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców,
prowadząca Anna Lewandowska

ul. Maszynowa 2

750-850
Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla 6 i 7 latków,
prowadzący Przemysław Makowski
ul. Kresowa 7 935-1020

Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla klasy 3A, prowadząca Urszula Borowiec

ul. Kresowa 7

1130-1215
Siatkówka chłopców  TPS, prowadzący Marek Rędzia ul. Kresowa 7 1510-1640
Piłka nożna dziewcząt i chłopców klas IV-V,
prowadzący Cezary Guściora
ul. Maszynowa 2  1510-1610
Siatkówka dziewcząt klas VII-VIII, prowadząca Urszula Borowiec
ul. Kresowa 7 1510-1640
 WTOREK

Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla klas 2M4,2M5,2M6,
prowadząca Urszula Borowiec

ul. Kresowa 7

850-935

Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla klasy 1B, prowadząca Urszula Borowiec

ul. Kresowa 7

1035-1120

Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla 6 i 7 latków,
prowadząca Małgorzata Kulpińska

ul. Kresowa 7

1320-1405
Koszykówka dziewcząt i chłopców,
prowadząca Małgorzata Kulpińska
ul. Kresowa 7 1500-1600
ŚRODA
Piłka nożna dziewcząt i chłopców klas IV-V, 
prowadzący Cezary Guściora
ul. Maszynowa 2 1510-1610
CZWARTEK

Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla 6 i 7 latków, 
prowadząca Małgorzata Kulpińska

ul. Kresowa 7

1215-1300
Koszykówka dziewcząt i chłopców, 
prowadząca Małgorzata Kulpińska
ul. Kresowa 7 1500-1600
Siatkówka chłopców  TPS, prowadzący Marek Rędzia
ul. Maszynowa 2 1500-1630
 PIĄTEK 
Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla 6 i 7 latków, 
 prowadzący Przemysław Makowski
ul. Kresowa 7 1120-1205
Siatkówka dziewcząt i chłopców klas IV – VI,
prowadząca Anna Lewandowska
ul. Maszynowa 2 1420-1510

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

Nazwa zajęć
Miejsce
godziny
PONIEDZIAŁEK
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 8B, 8D
prowadząca Ewa Wójcik

ul. Maszynowa 2

1515-1600
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 5A, 6A, 6B
prowadząca Maria Siemion
ul. Maszynowa 2 1320-1405
 WTOREK
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasa 1A
prowadząca Joanna Wójtowicz

ul. Kresowa 7

1130-1215
ŚRODA
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 8B, 8D
prowadząca Ewa Wójcik
ul. Maszynowa 2 1515-1600
CZWARTEK
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 5A, 6A, 6B
prowadząca Maria Siemion

ul. Maszynowa 2

800-845
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 3M8, 4M2
prowadząca Natalia Kraszkiewicz
ul. Kresowa 7 800-845
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 1A
prowadząca Joanna Wójtowicz
ul. Kresowa 7 1500-1630
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 3M8, 4M2
prowadząca Natalia Kraszkiewicz
ul. Kresowa 7 1425-1510
Zajęcia z uczniem powracającym z zagranicy klasy: 7EM
prowadząca Natalia Kraszkiewicz
ul. Kresowa 7 1510-1630

Zajęcia płatne

Dzień tygodnia     Nazwa zajęć
Godziny    
Poniedziałek Szkoła tańca, hol 1235-1320
Szkoła tańca, hol
1335-1420
Wtorek Szkoła tańca, hol
1235-1320
 Środa Robotyka 1420-1520
 Środa Karate, sala gimnastyczna 1630-1700
Piątek Karate. sala gimnastyczna
1630-1700
Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme