Zajęcia pozalekcyjne

 ROK SZKOLNY 2016/2017

Na udział dziecka w zajęciach pozalekcyjnych wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego.

Nazwa zajęć
Prowadzący godziny
PONIEDZIAŁEK
Koło języka angielskiego klasa 6b, s.14
Katarzyna Zwierzchowska
800-845
Klasy profilowane piłka siatkowa ch.kl.5 Cezary Guściora 800-935
Zajęcia wspierające 3c, s.34
Ewa Orłowska 1035-1120
Zajęcia wspierające 1a, łącznik
Maria Żukowska 1035-1120
Zajęcia wspierające 2b, s.34
Maria Augustowska 1130-1215
Zajęcia wspierające 2e, s.48
 Alicja Roskal 1130-1215
Tenis stołowy Małgorzata Kulpińska 1130-1215
Tenis stołowy Anna Lewandowska 1320-1405
Zajęcia wspierające, mat. kl.6d+6e, s.61
Dagmara Dudzik 1420-1510
Kasy profilowane piłka siatkowa ch.kl.4 Marek Rędzia 1420-1555
 WTOREK
Zajęcia wspierające M11, s.8 Katarzyna Gaworska 800-845
Kasy profilowane piłka siatkowa ch.kl.5 Cezary Guściora 800-935
Zajęcia wspierające M7, s.14 Marzena Kocowska 800-845
Zajęcia wspierające 2b, s.34
Maria Augustowska 940-1025
Zajęcia wspierające, s.43
Jolanta Dobosz 950-1035
Zajęcia wspierające 2c, s.48
Katarzyna Zgilńska 940-1025
Zajęcia wspierające – 3b, s.48 Maria Wiadrowska 1035-1120
Tenis stołowy Małgorzata Kulpińska 1035-1120
Zajęcia wspierające M6, s.38 Marzena Butrymowicz 1130-1215
Kolo Origami, biblioteka Maria Młynarczyk 1335-1420
Klasy profilowane – piłka siatkowa kl.6,ch. Urszula Branicka-Turek 1420-1555
Koło dziennikarskie, s.45 Dorota Kowalczyk 1425-1510
Koło historyczne Aleksandra Madej 1425-1510
Odrabianie prac domowych, biblioteka Danuta Stachyra 1425-1510
Zajęcia wspierające M1, s.44 Katarzyna Zentak 1430-1510
Koło języka angielskiego, s.55 Anna Janota 1515-1600
ŚRODA
Koło polonistyczne, s.60
Maria Siemion
800-930
Klasy profilowane – piłka siatkowa kl.6,ch. Urszula Branicka-Turek 800-930
Zajęcia wspierające 3a, łącznik
Katarzyna Lenart 940-1025
Zajęcia wspierające 1a, łącznik
Maria Żukowska 940-1025
Zajęcia wspierające 2a, łącznik Izabela Kochalska 1035-1120
Zajęcia wspierające 3a, 34
Katarzyna Lenart 1035-1120
Klasy profilowane – piłka siatkowa kl.4 Marek Rędzia 1420-1510
Koło informatyczne, s.9 Waldemar Stoczkowski 1425-1555
Odrabianie prac domowych, biblioteka Maria Młynarczyk 1425-1510
Zajęcia wspierające, matematyka kl.6b Dagmara Dudzik 1420-1510
Zajęcia wspierające M8,
Jolanta Dobosz 1425-1510
Zajęcia wspierające kl.3  M3, s.53
Beata Kwaśniewska 1425-1510
Zdw klas 4a i 5b, s.60 Ewa Zborowska 1425-1510
 CZWARTEK
Klasy profilowane – piłka siatkowa kl.6,ch. Urszula Branicka-Turek 800-930
Zajęcia wspierające 2a, łącznik Izabela Kochalska 940-1025
Tenis stołowy Małgorzata Kulpińska 1035-1120
Zajęcia wspierające 3c, s.19 Ewa Orłowska 1035-1120
Zajęcia wspierające M5, s.40
Danuta Bednarz 1130-1215
Koło matematyczne M4, s.37 Agnieszka Czornak 1130-1215
Piłka siatkowa dziewcząt Anna Lewandowska 1320-1450
Koło plastyczne Agnieszka Wojdyga 1420-1510
Zajęcia wspierające M2, s.45 Dorota Kowalczyk 1425-1510
Zajęcia wspierające kl. 4 M3, s.53 Beata Kwaśniewska 1425-1510
Zajęcia wspierające M1, s.44 Katarzyna Zentak 1430-1510
Koło Ewangelizacyjne co 2 tygodnie, s.66 Edyta Drąg 1515-1600
SKS – piłka nożna kl.4 Cezary Guściora 1510-1640
 PIĄTEK 
Koło matematyczne dla klas szóstych Dagmara Dudzik 800-845
Zajęcia wspierające M11, s.8
Katarzyna Gaworska 800-845
Zajęcia wspierające M9, s.12
Barbara Zając 850-935
Tenis stołowy Małgorzata Kulpińska 940-1025
Zajęcia wspierające M12, łącznik przy sali 52
Agnieszka Trojniak 940-1025
Zajęcia wspierające 1b Grażyna Zglińska 1030-1120
Zajęcia wspierające 2c, 34
Katarzyna Zglińska
1035-1120
Koło liturgiczne ks. Jarosław Siejko 1125-1215
Lekcja czytania 3c, biblioteka Danuta Stachyra 1130-1215
Koło ortograficzne M5, s.40
Danuta Bednarz 1235-1320
Piłka nożna kl.4 Cezary Guściora 1420-1550

Zajęcia płatne

Dzień tygodnia     Nazwa zajęć
Godziny    
Poniedziałek Język angielski, s.12 1330-1430
Język angielski, s.13 1330-1430
Język angielski, s.12 1430-1530
Język angielski, s.13 1430-1530
OYAMA karate, sala gimnastyczna
1700-1930
Wtorek Język angielski, s.13 1330-1430
Język angielski, s.12 1500-1600
Zajęcia taneczne 1530-1615
Szachy
1530-1630
 Środa Język angielski, s.12 1330-1430
Język angielski, s.13 1430-1530
Robotyka 1430-1600
 Zajęcia plastyczne 1430-1600
Język angielski, s.12 1500-1600
OYAMA karate, sala gimnastyczna 1700-1930
Czwartek Język angielski, s.8 1330-1430
Język angielski, s.13 1415-1515
Taniec 1425-1510
Język angielski, s.8 1515-1615
Piątek Język angielski, s.12 1330-1430
Robotyka 1330-1500
Szachy 1330-1430
Język angielski, s.14 1415-1515
Język angielski, s.12 1430-1530
Język angielski, s.13 1430-1530

 

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2015 Frontier Theme