Wycieczka klas szóstych

We wrześniu uczniowie klasy 6a i 6b wzięli udział w wycieczce do Janowa Lubelskiego, gdzie miło spędzili czas podczas aktywnego wypoczynku na łonie natury. W programie znalazł się marsz na orientację, w którym musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami m.in. wykazać się sprytem przy budowaniu noszy, przenoszeniu  i opatrywaniu rannego,  rozpalaniu ogniska za pomocą krzesiwa oraz uczyli się współpracy w grupie. Ekscytująca i pełna wrażeń okazała się również przejażdżka samochodami terenowymi po lesie. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się na ringu bokserskim, dosiąść byka oraz wcielić się w rolę gigantycznych piłkarzy.

Przyjemnie również było posilić się  upieczoną przy ognisku kiełbaską. Ostatnim punktem wyprawy był park linowy, który wymagał nie lada sprawności i odwagi. Wycieczka była bardzo udana i z chęcią ją powtórzymy.