Wycieczka grupy M12

Grupa M12 była na wycieczce w parku nauki i rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Uczestniczyła w warsztatach chemiczno-fizycznych, gdzie uczniowie samodzielnie mogli przeprowadzić spektakularne eksperymenty. Zwiedzali interaktywne laboratoria wiedzy. Obserwowali interesujące zwierzęta, grzyby oraz egzotyczne rośliny w naturze i przez mikroskopy. Poprzez gry i specjalne przyrządy dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o niezwykłych zjawiskach występujących na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej. Zwieńczeniem atrakcji był oczywiście park linowy!
Tekst i zdjęcia: Agnieszka Trojniak