Wycieczka grupy M10

1 czerwca grupa M10 była na wycieczce w lubelskim MPWiK. Sympatyczny przewodnik – pracownik firmy przybliżył nam historię wodociągów oraz tajniki pozyskiwania, oczyszczania i rozprowadzania wody po naszym mieście. Obejrzeliśmy olbrzymie pompy, filtry i inne skomputeryzowane urządzenia. Zobaczyliśmy 1m3 w postaci 1000 butelek wody! Najciekawsze dla dzieci były niesamowite przedmioty, które znaleziono w kanałach, natomiast największą frajdą – zabawa między starymi urządzeniami wodociągowymi i oczywiście duuuże lody!
Tekst i zdjęcia: Agnieszka Trojniak