Wycieczka grupy M1

20 czerwca 2017 roku odbyła się wycieczka grupy M1 do Krężnicy Jarej. Podczas pełnej wrażeń leśnej przygody uczniowie pracowali z mapą, określali kierunki geograficzne.Ich zadaniem było przejście w grupach przez las według mapy. Równie dobrze poradzili sobie najstarsi, jaki i najmłodsi. Nie zabrakło też radości i śmiechu podczas zabaw integracyjnych. Dużo emocji dostarczyło strzelanie do celu z łuku i przejście po zawieszonej nad ziemią linie. Mimo dużego upału udało się wytrwać przy ognisku podczas pieczenia kiełbasek.
Tekst i zdjęcie Katarzyna Zentak