Wycieczka grup M2 i M12

30 maja grupy M2 i M12 wybrały się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Uczniowie zwiedzali jaskinię Raj i muzeum Leonarda da Vinci oraz wspięli się na Górę Zamkową. Był czas na lody i zakup pamiątek oraz wspólne rozmowy i zabawy, a w drodze powrotnej uszczęśliwiający uczestników wycieczki posiłek w jednej ze znanych restauracji. Była także okazja do podzielenia się swoimi talentami muzycznymi i recytatorskimi. Pogoda dopisała, wszystkim towarzyszyły wyśmienite humory. Zadowoleni, pełni wrażeń i miłych wspomnień wróciliśmy do domów.
Tekst Dorota Kowalczyk, zdjęcia Agnieszka Trojniak