Wycieczka grup M2 i 12

W dniu 18 maja 2017 roku grupy M2 i M12 wyjechały do uroczego ośrodka w Nasutowie. Tam, w stylowych dworkach dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych – tworzyły dla mam i tatusiów ozdobne serca i zakładki, oraz cukierniczych – piekły pyszne babeczki z bitą śmietaną i galaretką. Na ścieżkach leśnych grały w ekscytujące podchody z zadaniami. Na koniec odbyły się konkurencje z przeciąganiem liny i bieganiem na wiaderkach. Pogoda i zabawa były znakomite!
Tekst i zdjęcia: Dorota Kowalczyk, Agnieszka Trojniak