OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Wycieczka do Warszawy

24. września uczniowie klas VII eM i fM wraz z wychowawcami wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Ach! Cóż to była za wycieczka…Wystarczy wspomnieć o czekających tam atrakcjach- Centrum Nauki Kopernik zagwarantowało piękne i skuteczne połączenie nauki i zabawy, sentymentalny spacer po Warszawskich Łazienkach przeniósł nas w muzyczne klimaty, a wędrówka przez Warszawską Starówkę przypomniała o tragicznej historii stolicy. Szkoda tylko, że czas tak szybko płynie i po całodziennej przygodzie pora było wracać do domu. Chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj! Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do Lublina z jednoznaczną deklaracją, że taki wyjazd trzeba powtórzyć!
Natalia Kraszkiewicz, Mikołaj Augustynowicz