Wybitni sportowcy w naszej szkole

Uczniowie naszej szkoły : Marek Czyżykiewicz kl.6a, Radomir Obarski kl.M12 oraz Blanka Jasińska kl. 6dM  zostali finalistami programu Sportowy Talent  polegającego na  ocenie sportowego potencjału na podstawie testów sprawnościowych:

• siły,
  • skoczności,
  • szybkości,
  • wytrzymałości

W programie brali udział uczniowie szkół podstawowych na terenie Miasta Lublin. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie 20 najlepszych .

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy sukcesów w wybranych dyscyplinach sportowych!