OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Wskocz do dziupli

Grupa M3, M10 i M12 biorą udział w projekcie społeczno-przyrodniczym Centrum Kultury i Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Uczniowie uczestniczyli w pierwszych zajęciach przyrodniczych pod tytułem Wskocz do dziupli poświęconych zwierzętom zamieszkującym dziuple oraz znaczeniu wprzyrodzie starych i obumierających drzew.
W czasie warsztatów dzieci samodzielnie zmontowały według instrukcji budki lęgowe dla ptaków. Zostały one powieszone na drzewach w rezerwacie i przy szkole. Będziemy obserwować ptaki, które zagnieżdżą się w naszych budkach.
Tekst: Agnieszka Trojniak  Zdjęcia: Beata Ligenza, Beata Kwaśniewska i Agnieszka Trojniak