REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Wskocz do dziupli

Grupa M3, M10 i M12 biorą udział w projekcie społeczno-przyrodniczym Centrum Kultury i Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Uczniowie uczestniczyli w pierwszych zajęciach przyrodniczych pod tytułem Wskocz do dziupli poświęconych zwierzętom zamieszkującym dziuple oraz znaczeniu wprzyrodzie starych i obumierających drzew.
W czasie warsztatów dzieci samodzielnie zmontowały według instrukcji budki lęgowe dla ptaków. Zostały one powieszone na drzewach w rezerwacie i przy szkole. Będziemy obserwować ptaki, które zagnieżdżą się w naszych budkach.
Tekst: Agnieszka Trojniak  Zdjęcia: Beata Ligenza, Beata Kwaśniewska i Agnieszka Trojniak