Wiosenne, kolorowe dni w świetlicy szkolnej

W naszej świetlicy Panie: Sylwia Laskowska-Rola i Jagoda Antoniak zorganizowały wiosenne zajęcia promujące postawy dbałości o środowisko i ekologię. Kolorami: żółtym, niebieskim i zielonym powitaliśmy wiosnę, obchodziliśmy Dzień Słońca i Dzień Wody. Uczniowie wykonali prace plastyczne, oglądali filmy edukacyjne. Na zakończenie ekologicznego tygodnia chętni mogli sprawdzić swoje wiadomości biorąc udział w quizie wiedzy z nagrodami.
Tekst i zdjęcia: Sylwia Laskowska-Rola, Jagoda Antoniak