Wielka Liga Czytelników

W październiku 2016 roku nasza szkoła przystąpiła
do
III Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczniów Szkół Podstawowych WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Uczniowie klas 2-5 wypełniali karty odpowiedzi
z książek, które przeczytali. 21 kwietnia odbył się półfinał w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej
w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy zdobyli 10 sprawności,
to znaczy przeczytali 10 wybranych przez siebie książek i zdobyli wymaganą liczbę punktów. Byli to uczniowie klas 2: Laura Bors, Michał Kamiński i Natalia Wargocka.