WAŻNE

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 2022/2023

Serdecznie zapraszam w imieniu Przewodniczącej Rady Rodziców na zebranie Trójek Klasowych w dniu 28.09.2022 r. o godzinie 18:00 w holu głównym szkoły przy ul. Kresowej 7.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LKO

Prosimy o zapoznanie się z Zakresem wymagań, Regulaminem oraz Terminarzem Eliminacji Konkursów Przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

Webinaria w ramach „Programu JEDZ z GŁOWĄ”

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci klas I-III szkół podstawowych oraz dzieci do udziału wbezpłatnych webinariach w ramach Programu Jedz z Głową finansowanego ze środków budżetu Miasta Lublin. W lutym oprócz dobrze już znanych tematów takich jak Mikroflora jelitowa czy Żywienie w chorobach tarczycy pojawią się webinary Dieta dla mózgu – czyli co jeść aby zwiększyć koncentrację i pamięć? oraz Suplementy diety – zdrowie czy oszustwo w pigułce?  Dzieci podczas nowego webinaru: Żywieniowa szkoła przetrwania nauczą się jak w bezpieczny sposób samodzielnie przygotować zdrowy posiłek. Przygotowaliśmy również nowe treści skierowane na potrzeby rodziców dzieci ze szkół specjalnych na temat diety w zaburzeniach ze spektrum autyzmu i ADHD.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenia.TUTAJ
dr n. med. Jolanta Karwat
Koordynator Lokalny Projektów Fundacji Medicover

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme