REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

To był niezwykły czas!

Grupa uczniów z szóstych i siódmych klas spędziła niezapomniane pięć dni (7-11.kwietnia) ucząc się, pracując i bawiąc podczas warsztatów EuroWeek-Szkoła Liderów w Długopolu Dolnym.
Tekst i zdjęcia Anna Janota

Relacja z warsztatów:

Po wesołej i dłuuugiej podróży pociągiem (Przesiadki! Starbucks! Pendolino!) nasza grupa mogła spędzić niezapomniany czas z pełnymi energii wolontariuszami: roztańczonym Camillo (Kolumbia), spokojnym „Lamą” Julio (Peru), Don’t be masakra, be spoko Joe (Uganda), nieco zakręconym „Cebulą” Revenem (Indonezja), a także groźną Superpiękną, wszystkowiedzącym Zanisem, Haną Montaną i wieloma innymi.
To dzięki nim nasi uczniowie mogli sprawdzić w praktyce swój angielski i odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywności (Strój ludowy z ręcznika? Nie ma sprawy!), umiejętności pracy w grupie (Kto jest kim w fabryce misiów?), zdolności autoprezentacji (Czyj wynalazek jest najlepszy?) oraz niewyczerpanej energii we wspólnych tańcach, śpiewach a także wyprawach po niezbędne do życia… przekąski.
Nie zapomnimy Wieczoru Talentów (pani Kasia – najlepsza Beyonce!), karaoke, dyskotek, wspólnego tańca na parkingu, wymiany prezentów, kabab & pizza nights, spacerów wzdłuż rzeki, zwiedzania Kłodzka, Muzeum zapałek w Bystrzycy Kłodzkiej, gry w księżniczkę i lamusa, uśmiechów rysowanych na twarzach i autografów składanych na rękach, nogach i czołach. To wszystko a także integracja z uczniami z innych szkół (Sosnowiec, Trzebinia, Łańcut – we miss you sooo much!) dostarczyły wszystkim ogromu wrażeń i radości. Niejedna łza toczyła się po policzku ostatniego wieczoru. We love EuroWeek!!! #weloveeuroweek

Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori w Lublinie © 2018 - 2022 Frontier Theme