Uczennica naszej szkoły laureatką konkursu

4 kwietnia w Trybunale Koronnym odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród i dyplomów Laureatom IX Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego 7 TALENT pod hasłem Lublin miastem unii: historycznej, europejskiej, kulturowej. Nasza uczennica Agata Ruszkowska zdobyła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy !!!

Prace finałowe będzie można obejrzeć w Galerii Seven Art mieszczącej się w VII Liceum Ogólnokształcącym im.M.Konopnickiej w Lublinie.
Tekst i zdjęcia Dominika Ślaska