Tydzień ze zdrowiem

W ramach propagowania zdrowego stylu życia w świetlicy szkolnej Panie: Sylwia Laskowska-Rola iJagoda Antoniak zaznajomiły uczniów z zasadami zdrowego odżywiania i higieny osobistej. Uczniowie śpiewali piosenki o tematyce zdrowotnej, wykonywali prace plastyczne, gazetki tematyczne oraz utworzyli plakat z hasłami o sporcie i zdrowym odżywianiu. Zajęcia ruchowe – fitness sentao – stanowiły podsumowanie tygodnia ze zdrowiem.
Tekst i zdjęcia: Sylwia Laskowska-Rola, Jagoda Antoniak