Tydzień z misiem w świetlicy

W naszej świetlicy przez cały tydzień była poruszana tematyka związana z misiami. Uczniowie poznali historię powstania pluszowego misia, omówili ranking najbardziej znanych i lubianych misiów oraz przygotowali gazetkę z pracami świetliczaków. Wykonali również misiowe maski. Na zajęciach Rytm Taniec Muzyka nie zabrakło tańca Gummy Bear, misiowej gimnastyki i szalonych zabaw z chustą i pluszakami. Odgadywali także piosenki ze znanych bajek o misiach w mini konkursie Jaka to melodia. Tydzień z misiem przygotowała i poprowadziła Pani Sylwia Laskowska-Rola.