REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Rozporządzenie ws. przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublina

Zarządzenie ws. harmonogramu rekrutacji

Uchwała w spr. ustalenia kryteriów

Zarządzenie ws. wzoru wniosku

Turniej piłki nożnej o „Puchar Rady Dzielnicy Tatary”

W dniu 31.05.2022r z okazji „Dnia Dziecka” nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z Radą Dzielnicy „Tatary” zorganizowali turniej piłki nożnej dla klas V o „Puchar Rady Dzielnicy Tatary”.

W zawodach uczestniczyło niespełna 50 zawodniczek i zawodników z pięciu klas. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym,a zwycięzcą zawodów została klasa 5c którą reprezentowali:
Grzegorczyk Szymon, Michałkiewicz Filip, Bieniek Jakub, Florek Kasper, Wójcik Nikola, Tatara Lena, Masicz Paweł, Makowiecki Oliwier, Oświecimka Krystian, Rusek Eryk, Skóra Wiktor.
Dla trzech najlepszych zespołów przygotowano pamiątkowe puchary oraz medale, które wręczali: Przewodniczący Rady dzielnicy „Tatary” p. Mieczysław Stasiak oraz dyrektora naszej szkoły p. Wojciech Josicz.