Trening z Motorem

W piękne wrześniowe popołudnie najmłodszych uczniów naszej szkoły odwiedzili wyjątkowi goście: piłkarze lubelskiej drużyny RKS Motor Lublin. Jednym z naszych gości był Arkadiusz Bednarczyk- absolwent naszej szkoły! Zawodnicy przeprowadzili profesjonalny trening, a następnie rozegraliśmy wspólny mecz. Był także czas na wspólne zdjęcia, autografy i rozmowy.  Otrzymaliśmy także vouchery na najbliższy mecz Motor Lublin- Wisła Puławy, który odbędzie się w Lublinie 18 września. Bardzo dziękujemy zawodnikom za zaszczepienie pasją do piłki nożnej, oraz za ciekawą lekcję zajęć ruchowych.

Życzymy wielu sukcesów sportowych!