Świetliczaki wspierają zwierzaki

W ramach akcji Paczka dla zwierzaczka zorganizowanej dla Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami Lubelski Animals uczniowie naszej świetlicy zaangażowali się w pomoc dla zwierząt. Przynosili wszelkie artykuły przydatne w trakcie opieki nad zwierzętami, które zostały przekazane fundacji. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za udział i zaangażowanie się w akcję Paczka dla zwierzaczka.
Akcję zorganizowały Panie: Anna Sokal, Sylwia Laskowska-Rola, Agnieszka Cis, Agnieszka Wojtysiak, Dorota Woźniak i Jagoda Antoniak.