Świetlicowy YOU CAN DANCE

W naszej świetlicy odbył się przegląd taneczny, na którym mogły zaprezentować się wszystkie chętne Świetliczaki. Obejrzeliśmy choreografie taneczne do współczesnych hitów muzycznych jak New York czy Nothing like me. Nie zabrakło również tańca bollywood, a także przeboju Rytm i melodia Majki Jeżowskiej. Wszyscy mali artyści otrzymali dyplomy i nagrody niespodzianki. Gratulujemy talentu i odwagi uczestnikom You Can Dance. Przegląd taneczny zorganizowały Panie: Sylwia Laskowska-Rola, Agnieszka Wojtysiak, Agnieszka Cis.
Tekst i zdjęcia: P. Sylwia Laskowska-Rola