Świąteczny konkurs

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w budynku przy ul. Maszynowej 2 odbył się konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną sali. Wyniki konkursu:
I miejsce zdobyła klasa V b za dekorację sali 111,
II miejsce klasa VII c za dekorację sali 110,
III miejsce klasa V c za dekorację sali 106.
Uczniowie otrzymali słodkie upominki oraz dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w konkursie. Organizatorzy: Anna Wiater, Halina Ołubiec, Agnieszka Wojdyga
.
Tekst i zdjęcia: Anna Wiater.