Sukces poetycki naszego ucznia

W Szkole Podstawowej nr 44 w Lublinie już po raz dziesiąty odbył się konkurs poetycki Wiersz dla Taty, a wszystko to z okazji zbliżającego się Dnia Ojca. Patronem medialnym był Kurier Lubelski, a fundatorem nagród Stowarzyszenie Nasze Orlęta. Szkołę godnie reprezentował Aleksander Krzeszowski z grupy M3 otrzymując wyróżnienie za wiersz poświęcony swojemu Tacie, Panu Pawłowi Krzeszowskiemu.
Ucznia przygotowała do konkursu Pani Alina Pydyś.
Tekst i zdjęcie Alina Pydyś.