Sukces naszych uczniów

Konkurs Nabój
Drużyna uczniów z naszej szkoły w składzie: Maria Bażęcka, Aleksander Ochnio i Michał Ochnio z klasy 8eM w dziewiątej edycji zawodów Nabój Junior zajęła 23 miejsce na 339 zarejestrowanych drużyn
z Polski.

Nabój Junior to międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne dla czteroosobowych drużyn z klas 7
i 8. Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.
Na początku każda drużyna otrzymuje sześć zadań. Gdy tylko zespół poprawnie rozwiąże zadanie otrzymuje nowe. Drużyna, która poprawnie rozwiąże najwięcej zadań, wygrywa.

W tegorocznej edycji konkursu wystartowało ponad 4500 uczniów z 5 krajów.
Gratulujemy wyniku tym bardziej że drużyny były 4 osobowe a drużyna z naszej szkoły była 3 osobowa.
Małgorzata Bernaszuk, Małgorzata Mergo