Sukces naszej stołówki szkolnej

Wyniki konkursu Obiad z Głową
W maju nasza stołówka szkolna wzięła udział w konkursie Obiad z Głową realizowanego w ramach programu Jedz z Głową. Konkurs miał na celu wyłonić placówkę, w której kuchnia najlepiej planuje i przygotowuje posiłki.

Mamy przyjemność przedstawić wyniki tego konkursu
III miejsce – 30 pkt – Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
II miejsce – 34 pkt – Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
I miejsce – 35 pkt – Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów

Nagrodą za zajęcie III miejsca jest voucher na zakup sprzętu do szkolnej kuchni / stołówki według indywidualnych potrzeb o wartości 500 zł.