Sukces chóru szkolnego

Szkolny chór Montessorianie zdobył SREBRNE PASMO w Przeglądzie Chórów Regionu Lublin Projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska 2015 X Wojewódzkim Konkursie Chórów Szkolnych. Opiekunem chóru jest nauczyciel muzyki Pani Danuta Kołtyś. Występ chóru można obejrzeć tutaj.
Zajęcia chóru Montessorianie odbywa się w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Dofinansowany jest ze środków MKiDN w ramach Projektu Akademia Chóralna NFM.

Ikonka.1   Ikonka.2 Ikonka.3