OPŁATA ZA OBIADY – GRUDZIEŃ 2022

Opłata za obiady za miesiąc grudzień 2022r. wynosi 16 x 4,50zł = 72,00zł
Ze względu na zakończenie roku obrotowego prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległych płatności.

Spotkanie z książką

Nauczyciel bibliotekarz Pani Danuta Stachyra i wychowawca świetlicy Pani Bożena Kaczan prowadzą cyklicznie zajęcia, na których dzieci zapoznawane są z książkami z biblioteki szkolnej. Po wysłuchaniu opowiadań, wierszy, bajek i tekstów popularnonaukowych uczniowie rozmawiają o ich treści i oceniają postępowanie bohaterów. Zajęcia, które się dotychczas odbyły, poświęcone były między innymi zasadom zachowania, zabawom i rymowankom dziecięcym, radzeniu sobie z różnymi uczuciami i emocjami, co potrafię robić i kim będę w przyszłości.
Tekst Danuta Stachyra, zdjęcia Bożena Kaczan