Spotkanie nauczycieli bibliotekarzy

19 maja 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie członków Oddziału Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w Lublinie. Uczestniczyło w nim 12 bibliotekarek i bibliotekarzy z Lublina, Jastkowa i Kijan. Nauczyciele bibliotekarze Maria Młynarczyk i Danuta Stachyra przedstawiły nauczycielom prezentację Biblioteka dla ucznia – formy pracy dydaktycznej w Szkole Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie. Opowiedziały krótko o szkole i omówiły formy pracy edukacyjnej, które z powodzeniem realizują w szkole. Następnie Pani Maria Młynarczyk przeprowadziła krótkie warsztaty origami. Uczestnicy spotkania wyczarowywali z kolorowego papieru kwiatek z łodyżką oraz elementy dekoracyjne, z których potem powstawały ozdobne wianuszki.

TNBSP.2

TNBSP.1