Rodzinny fitness

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin wychowankowie naszej świetlicy wraz z rodzicami spędzili popołudnie ćwicząc wspólnie tabatę i relaksując się w rytmach bachaty. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie sposobu zajęć, jakie odbywają się na co dzień w naszej świetlicy oraz zachęcenie do czynnego spędzania wolnego czasu. Rodzinny fitness poprzedził pokaz układów tanecznych przygotowanych w tym roku na naszych zajęciach. Spotkanie z fitnessem przygotowała i poprowadziła Pani Sylwia Laskowska-Rola.
 Zdjęcia: Agnieszka Wojtysiak